1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


dambilbar.com 12 Şubat 2021 tarihinde Atakan ŞAHİN tarafından kurulmuştur.

DAMBILBAR’ı kurmamın amacı, aslında bilgilerimi başka insanlar ile paylaşmak ve paylaştığım insanlarla da iletişim kurarak bu bilgileri geliştirip, pekiştirmek. Çok fazla spor geçmişim olduğu söylenemez fakat sevdiğim işi sonuna kadar araştıran bir kişiyim. DAMBILBAR, hem spora yeni başlayanlar için bir rehber hem de benim ile beraber kendini geliştirebilmek için bir yol arkadaşı.

Spor hayatında yaşadığım tecrübeler ve çeşitli doğrulanmış makalelerden, bilimsel çalışmalardan edindiğim bilgiler doğrultusunda yazılarımı sizlere aktaracağım. Spor konusunda hem bilimsel hem de farklı bir bakış açısı görmek istiyorsanız, DAMBILBAR tam da okumak isteyeceğiniz yazılar içeriyor.

Sizlerin bilimsel ve doğru bilgiye ulaşması için titiz çalışmaya özen göstereceğim. Çünkü aslında bu site bir nevi benim not defterim olacak.

E-bültenimize abone olarak veya sosyal medya hesaplarımızdan DAMBILBAR’ı takip ederek de güncel içeriklerimizden haberdar olabilirsiniz.

Vizyonumuz

DAMBILBAR’ı açmaya karar verdiğimden bu yana Türkiye’deki sayılı spor bloglarının arasına girmeyi hedefledim. Kendim geliştikçe bu bloğu da geliştirmek benim görevim olacak. Hem kaliteli hem de doğru bilgileri sizlere en iyi şekilde paylaşmayı sonsuza kadar devam ettirmek ve en iyi spor bloğu olmak vizyonlarım arasında.

Misyonumuz

Yazdığım yazıların siz okuyucular için çok değerli bilgiler içermesi, farkındalık yaratması ve sizleri hem fiziksel hem de akılsal olarak geliştirmesi en önemli misyonumdur. Ayrıca okuyuculara değer vererek onları spor hakkında bilinçlendirmeyi; saygın, istikrarlı, kaliteli, dürüst ve güvenilir bir platform olarak gerçek ve akılcı bilgiden ödün vermemeyi hedefliyorum.

BEN SPORCUNUN ZEKİ, ÇEVİK VE AHLAKLISINI SEVERİM.”

                                                             Mustafa Kemal Atatürk